דרך ההקשבה לריפוי

כשיש מחלה אפשר לנסות להעלים אותה, לשכך אותה, להרגיע אותה ואפשר לעצור לרגע ולהקשיב. מה המסר שהמחלה הזאת מוסרת לי? מה אפשר ללמוד ממנה?

כל מחלה היא תוצאה של תהליך. תהליך נפשי או פיזי ולרוב גם וגם. כשאנו צועדים בדרך ההקשבה אנו שומעים דברים שלא שמענו קודם, נותנים להם מקום ומטפלים בשורש. כשמטפלים בשורש המחלה נושרת מאליה.

יש נתיבים רבים להקשבה פנימה, להבנת עצמינו ולריפוי. אני חוקרת את הדרכים השונות ב20 השנים האחרונות ומגלה את החכמה האדירה התמונה בגופנו ובנפשנו. את יכולת הריפוי המופלאה הטמונה בכל אחד ואחת מאיתנו.

הטיפול מעורר את היכולות הטבעיות הללו ומאיץ אותם.

אני אוהבת להתאים את הטיפול לאדם - לצרכיו ורצונותיו. כך שניתן לגשת לכל כאב או מחלה מכיוונים שונים. לעיתים מה שנדרש הוא לדבר על המחלה ודרכי ההתמודדות עמה, במקרים אחרים, טכניקות של מגע כמו שיאצו, טווינא והילינג, שינוי תזונתי או פעילות גופנית ובמקרים אחרים נעבוד על זיהוי אמונות יסוד ושחרורן בעזרת שיחה, כתיבה מדיטצייה וטתא הילינג.

זהו תהליך מופלא ומרגש של הכרות מחודשת ומפגש עם עצמך ושל ריפוי עמוק.

אנו לומדים להקשיב למסרים של הגוף ולתת מקום לכאב.

לנקות את כאבי העבר, ולברוא מציאות חדשה טובה יותר.

הפגישות מתקיימות בחוקוק ובחולתה. 

גילה יקרה,
תמיד יודעת להקשיב מהלב יחד עם התבונה לומר את המילים הנכונות שמאפשרות לי שוב לדעת איך לפעול. את מטפלת נהדרת ואני ממליץ לכל הורה שנתקל באתגר להתייעץ איתך.

תודה רבה, רני גבע

להיות בטיפול בעיניי המשמעות היא קודם כל להבין שיש 2 צדדים. הצד של המטופל שבא לעבוד עם עצמו ולא לשכב ולתת למישהו אחר לעשות את העבודה והצד של המטפל ששואל, מתחבר ולא מטפל בשיטה אחת עם כולם. 
טיפול משמעו היה להמשיך גם בבית את העבודה. לפעמים הרבה רק במחשבה שמבינה ומנתחת את המתח שהרבה פעמים גורם לכאב ולאי נוחות.
טיפול זה גם לדעת מתי להפסיק אחרי שיש מספיק כלים להתמודד לבד עם הבעיה. 
חשוב גם לבוא פתוחים לא תמיד הבעיה נמצאת במקום שחשבנו..  לפעמים הדברים מגיעים ממקומות מפתיעים.
אני הפסקתי טיפול אחרי שנה  ובהרבה מובנים אני מרגישה עדיין בטיפול.

ש.מ.